+36 1 306 5371 info@globomax.hu

globomax zrt

elérhetőségünk

info@globomax.hu +36 1 306 5371

Cégvezetés

Amberger Árpád

Vezérigazgató
+36 1 306 5371
amberger.arpad@globomax.hu

 

Értékesítési osztály

Turi Sándor

Értékesítési igazgató
+36 30 924 9634
turi.sandor@globomax.hu

 

Németh István

Területi értékesítési vezető
+36 30 998 3699
nemeth.istvan@globomax.hu

 

Nagy Gergely

Területi értékesítési vezető
+36 30 280 7928
nagy.gergely@globomax.hu

 

Vladimir Nikolic

Területi értékesítési vezető (SRB)
+381 60 4001789
info@globomaxsrb.rs

 

Kicsid Gergely

Területi értékesítési vezető (RO)
+40723194077
kicsid.gergely@globomax.ro

 

Kricsfalussy Fanni

ÖTV koordinátor
+36 1 306 5371
kricsfalussy.fanni@globomax.hu

 

Oládi Péter

Marketing munkatárs
+36 30 256 9737
oladi.peter@globomax.hu

 

Titkárság

Moravetz Éva

Titkárság vezető
+36 1 306 5371
moravetz.eva@globomax.hu

 

Gyártás és telepítési osztály

Nagy Lajos

Gyártás és telepítési osztályvezető
+36 30 438 1800
nagy.lajos@globomax.hu

 

Sponga Karoly

Osztályvezető helyettes, informatika
+36 30 232 2350
sponga.karoly@globomax.hu

 

Kardos Tibor

Osztályvezető helyettes, gyártás és telepítés
+36 30 316 0505
kardos.tibor@globomax.hu

 

Kun Raymond

Informatikus
+36 1 306 5371
kun.raymond@globomax.hu

 

Kilián Gusztáv

Elektrotechnikus, hangtechnikus
+36 20 387 2763
kilian.gusztav@globomax.hu

 

Pozsár Béla

Elektrotechnikus
+36 1 306 5371
pozsar.bela@globomax.hu

 

Szabó László

Elektrotechnikus
+36 30 579 9292
szabo.laszlo@globomax.hu

 

Horváth Nándor

elektrotechnikus
+36 1 306 5371
horvath.nandor@globomax.hu

 

Moravetz Gábor

Anyaggazda
+36 30 599 8864
beszerzes@globomax.hu

 

Fejlesztési osztály

Szabó Zoltán

Fejlesztési osztályvezető
+36 30 503 5106
szabo.zoltan@globomax.hu

 

Hory Péter

Fejlesztő
+36 30 485 7004
hory.peter@globomax.hu

 

Simor Gábor

Fejlesztő
+36 30 447 6400
simor.gabor@globomax.hu

 

Vígh Balázs

Fejlesztő mérnök
+36 1 306 5371
vigh.balazs@globomax.hu

 

Papp Zsolt

Hardverfejlesztő
+36 1 306 5371
papp.zsolt@globomax.hu

 

Bálint Zoltán

Fejlesztési projektvezető
+36 20 924 8072
balint.zoltan@globomax.hu

 

Szabados László

Főmérnök
+36 20 593 3619
szabados.laszlo@globomax.hu

 

Kérdése van?
forduljon hozzánk bizalommal!